Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - A Është Mëkat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Si t'ja bëj e të takoj
Të të tregoj se të dua
Në çdo vend të përkujtoj
Më merr malli të përqafoj

Ref:Ndoshta është mëkat
Pse ende të dua
Kur ti je me tjetrin
Mos mendo për mua

Thonë se shpresa jetën mbanë
Pa të jeta është pa fat
Do t'shpresoj do të më kthehesh
Ndoshta e dashur s'është mëkatNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - A Është Mëkat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Është Mëkat".
3. Video është e këngës "A Është Mëkat", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0