Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - I Këndoj Dashuris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

I këndoj dashuris
Unë këndoj këtë këngë
Tash për ty nga zemra ime
Vash vetëm për ty
Nga zemra e plagosur rënd

Ref:I këndoj dashuris
Me ty që e kamë shijuar
Tani e kam humbur
E ndjej vehten të vetmuar

Unë për ty këndoj
Që ti kthehesh zemrës sime
Vash vetëm për ty
Nga zemra e plagosur rënd

Pa mëshir më mundove
Këtë se besova
unë vetëm ty
Në jetë dashurova

Ref:I këndoj dashuris
Me ty që e kamë shijuar
Tani e kam humbur
E ndjej vehten të vetmuar

Këto që i shkruaj
Janë nga zemra ime
Për ty i këndoj
O e dashura ime

Ref:I këndoj dashuris
Me ty që e kamë shijuar
Tani e kam humbur
E ndjej vehten të vetmuarNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - I Këndoj Dashuris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Këndoj Dashuris".
3. Video është e këngës "I Këndoj Dashuris", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0