Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Fati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Pse m'shiqon aq dhimbshëm
Me ata sy melankolik
Lotët në faqe të duken
E dashur pse si fshin
Kisha dashur t'më thoje
Tani me kend ke mbetur
Athua je e lumtur
Apo ndoshta je e tretur

Ref:Më dhimbset fati ytë
Që aq të re të la
Dhembje t'solli dashurija
Për ty gëzim nuk ka
Balli m'është djersitur
Fytyra m'digjet flakë
Ulur dhe i mërzitur
Ti se dinë aspak

Ref:Më dhimbset fati ytë
Që aq të re të la
Dhembje t'solli dashurija
Për ty gëzim nuk kaNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Fati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati".
3. Video është e këngës "Fati", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0