Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hidaver Osmani - Dashuria Vertet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Lotet Vijne Nga Shpirti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1993

1993-11-30T23:00:00+00:00Dashuria e vërtet
Dielli nxehtë ngroh mbi ne
Dalngadal zhduken retë
E ne të ulur rrimë nën te
Në mendime jemi tretë

Ref:Sa të lumtur jemi ne
Ti më donë e unë të dua
Dashuri kjo mrrekulli
Ngjalli jetë në mua

Do të doja të jemë bashkë
Djersa të zgjasë dhe kjo jetë
Bashkë të dy o bashk të dy
Ti kalojmë këto netë

Tekst:D.Zenuni
Muzika:D.Zenuni


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet