Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


High Zone - Diss  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2018

2018-11-24T22:49:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diss" kënduar nga High Zone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ricku - Diss

Ricku
prej vushtrris dissi shkon
drejt drejt nferizaj
ju lo rat me qit sen edhe
jau boj bye bye
ti je psycho man oh no
smun me ndodh ky sen
gehtto i karit ngo un ti qi krejt me ren

tani ai tjetri qel qi ja rreh vetit gangster
e kom un kit loqken nbel qi dek juve ju len
nese jepni fjalin hajdeni nqytetin tem
na ta pshurrum karrieren e tlojna me pluma man

mozziku i karit sja ke ni kurr eren barit (PISSST)
vi ju uli ren 2 gujt se e luj rolin e kralit
se nuk boj qa boni ju jo sja marr inati vetit
edhe pidhat spo ju dojn veq ngojore njonit-tjetrit

e ti buta i vogel veq nkar une tmaj qat skuadren
qi e ki dije vi pergjys ta daj
deren qel te na e kini po ju presum kur po vini
veq ni sen ju mane nmen nferizaj mu kthy nuk dini
______________________________
Refx2
ey motherfucka kqyre dissi veq per juve bitcha
kerkun nuk keni met a pe vreni o ju snitcha
se krejt e keni flliq me komerc nuk ka mu ngjit
ju nuk dini me na fillit kit sen ju se keni prit
______________________________
BlinnG
pritni pidha se se krym nuk e lojna me qikaq
vi prej majes INTERPLAY ktu udhheq vet si rrugaq
munen me sha tjert sa tdojn
hejterat nkar let shkojn mozzik ty ta qi familjen
NORTHSIDE osht zona jon
hina me qef kit loj deri sa se prisht pidha
se lo un haverin nlloq edhe pse mi shkymin drita
i ki 17 vjet ,17 pluma haver gramos ti me havera
une ni kaliber nbel
but je bo sikur zhug prej pidhit kurr nuk jom tut
a pe sheh veten klloshar moti fama ty tka hup
edhe ai yetmir hella tash i kallet ombrella
ik qije motren kurv veq pom shtohen mu nervat
youngmoney pidha djem me swag doni me bo rap
tgjuj p9 tlo rat se nuk jom rrit ndjep
se jom betu per kit rrug edhe na vim me shkatrru
tlutna ti mos um provoko se muj me tlon shum shpejt pa tru
BITCH
______________________________
Refx2
ey motherfucka kqyre dissi veq per juve bitcha
kerkun nuk keni met a pe vreni o ju snitcha
se krejt e keni flliq me komerc nuk ka mu ngjit
ju nuk dini me na fillit kit sen ju se keni prit
_______________________________
BlinnG
Nuk i bi pishmon qa thash nferizaj ju hi kallash
kqyrni pidha kush po sha kush ju mush koken hash
jom e mira e 1tkeqes fjalen rep e thom me bindje
jetova shum sene bitch sjeni rrit me jeta t-G
Ricku
Se po vina me rap tron biri biri ti teton
kush osht nishi tash kallxo nqytet tanin eci gjon
you are a losser I'am a winner for all u bitchezz
m-m-middle finger
BlinnG
jeni rrit beso perfekt per vushtrri une tlo tdekt
jeni pidha komplet teton njani tjetrin e qitni ndell
skeni jet ju per rap,nrap demtus une apet
rep boni veq per lek tqihet familja guxo prek
Ricku
Hold u Hold up
motherfucker sje si na na
jo nuk kom kllik po vi me dosta nkrah nkrah
fuck it man qat thom une shtine nmen
vi me INTERPLAY tu e dridh komplet kit ven BITCH
______________________________
Refx2
ey motherfucka kqyre dissi veq per juve bitcha
kerkun nuk keni met a pe vreni o ju snitcha
se krejt e keni flliq me komerc nuk ka mu ngjit
ju nuk dini me na fillit kit sen ju se keni prit

Hell A.k.a Ferri - Diss

(Hell aka Ferri)
ku jeni qe sa koh jom tu ju lyp
rimat me ti than e thiken me ta fut nfyt
se qkas ki than per ne erdh koha me u hakmarr
me ta zhduk at far qdo fjal e jemja per ty o barr
shitesh si nj... ne emrin tem
te kat sillesh han si qen
qdo fjal qe thu per ne o rren
ti je nj klysh pa men
met vet diqka ti thu un sdi sen
me ta dhan nj shuplak ti shkon kan me nj an
qe sun e ban un per ty jom bab bab
Më Shumë Këngë Nga High Zone: