Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hija Jetes - Rreh Shuplaka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rreh Shuplaka".
3. Video është e këngës "Rreh Shuplaka", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hija Jetes - Rreh Shuplaka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Qe Shumë Vjet"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Dridhu, Dridhu"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00un e di mire cka boj kush jam e ca knoj ku te shkoj me ket rritem cikat i tranoj djemt i ofroj qesille sistemi ju kallzoj kerka nuk kanoj vec vepra un prodhoj per ty per mua aty qe vin e jan tu shku hija ska me u haru gjithdicka kan me tu kujtu edhe ti qe je tu ngu duart bash me mu ska lidhje ku me rendesi qe je me mu.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

lishoja zonin senit se ktij con perpjet si ni flet kur fryn era shetit neper rrjet eshte e vertet se historia permesjet ka me u perritur me shuplake se ski me u plak perjete a je mire optimiska kalum ne komunista per ballkan te rendesishem per aeroplan pista e gjate eshte lista me sende qe i dojnzi kur ja nisa vec femrat si haroj.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

reporient me ni producent sanibend me ti cit garanc sen rine me ni vend nuk ka dijen as per njerez prototent e ti ca po pret nuk o veshtire po eshte lehte leviz trupi smunet truri hajde naj se me pret se ka efekt cdo gje po shkon perfekt ti prap me mercedes ti prap aky sex cashtu behet mengjes me lloj lloj nice.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

qe te se ze as radari se mat as kanari qe hija i bjen i pari sikur uji prej bunari vec per trupat e mire me u dridh si zinxhire ajo qe belin e sille djemt per reth i lire shum e mire atmosfera midis dimrit bohet vera srrihet ne shtepi kerset dera vijne shoqet me hummera liet vathi mrenda ne disko kon son fisko fillon aksioni kur del dicka konfisko.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)


Ky tekst u dërgua nga Medo
Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet