Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hija Jetes - Njo Mas Njo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njo Mas Njo".
3. Video është e këngës "Njo Mas Njo", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hija Jetes - Njo Mas Njo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Qe Shumë Vjet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njo Mas Njo" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hija Jetes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga NEC AK. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

NEC : Kur o nevoja per naj sen dihet kon e thirrin
jom qaj qe t`qi me rima e ta dhi stilin
n`ven qe mu kthy rruges drejt kejt nejn
veq rruges veq problem qdo problem
jom binak i rruges ` kush sun hin n`rep overdose
likfidim me 1 poz ` e kom grusht n`aparat hec ta boj 1 poz
ksi hamoma deri sa `non stop n`men me t`ardh
jom qaj qe jom e7 e um gjon n`Dhe t`Bardh
maje veten se e ki n`dor t`leten ` qele fleten e gjon t`verteten
ti je qaj qe qi nonen une jom ka t`pres `
ka explodu repi jon ` se kan zon n`thes
word is the bitch ` with rap `rap which `
po thot motherfuckerz une rap which
ju jeni hiq ` per mu nuk t`njoh
nese ma ki inati repin tem ngo
e kupton qe je gabim me kon po kapesh nuk ki pshtim `
a bon ma shum pshtjellin na rrim e pim ku bohet tim

jouu MC.Dog

Real MC : lema 1 ven ` edhe per repturen tem `
prezent pi dhevit bardh motherfuckerz shizofren `
men pa men arsya posht bjen derisa truni flen
derisa gjumi t`nxen tu e ngu senin ren `kejt rrafsh men
s`ka pi teje sen `na nejm e bashkohem `
armiqt hiq nuk gzohen ` pa dasht shum rrzohen `
rep mo nuk kujtohen na kryt e qojm `
shkojm n`rrug aty ku shkollohem `
tjera sene hallakam let bohen`;
kejt a po doni ndihm kejt na vishim tu pi
derisa qellimi ka mu arrit e kejt mu bashkangjit
tash qeter koh ka ardh se ngjyra dhevit bardh
na jemi ma nalt me shkall ` asnjoni s`keni me dal `
qat`her `ku s`ka fjal keni me met posht gjal `
un ti qi kejt mos t`lo met fal `

Cobra : U hallakatem po prap e pershtatem `
s`di ku metet pse nuk e zgatet ?`;
hopa un 1 sen i juv tash me t`juv `
ma mir me thon lloq ` se si na sun boni shoq
kritika kto sene ju blujm ` s`keni nevoj
me qit per goje shkum ` po dihet kush po mrrin ma shum
niher mrrim me rap `e tani kalojm llutkun se s`dini sen ma shum
t`shtir me llafe t`shtir me vepra
qysh i hani senet meniher t`nxeta
kuptoni ma fell ` per me dal sene t`verteta
nuk o sen se niher veq del n`gazeta `
e sa i fort osht dhevi bardh `kur t`foli naj sen
se muni me pas naj plag `kerkushi sun na nal `
kerkushi sun na prit ` se moti me ksi seni jem tu ju dhi
repi rrug gjon `ju s`jeni kerkun ` ju s`keni lidhje as teton `
veq keq qe sen sun bon ` homie qe munohesh `
per tjeter sen hajt se kallxohesh `;
t`rrall gjin ` kan vepra penale
n`krah t`tjeter kujna munohen me bo skandale `
qe ku jem qe bojm vepra internacionalle `me real
Gangstazz sun nalesh !Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë