Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hiki - Mundohem Tflas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ti ke ikur nuk dua te tflas pse u ngatrruam per ket po plas ishe problemi qe ne fund u pa mbrendi tshpirtit sjemi ndar pyes veten sikur un a mendon koh e shkuar ne do ndryshojm ti ke bredhur qe nuk ishte mir si me ty me askend sdo jem e lir mundohem tflas por fjalet nuk i gjej dot qka te bej qe nuk te kam sod mundohem tflas po fjalet si gjej dot te tshrengoj por kjo esht e kot.


Ky tekst u dërgua nga Suna


Publikimi: 29/09/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëHiki - Mundohem Tflas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mundohem Tflas".
3. Video është e këngës "Mundohem Tflas", por nuk këndohet nga Hiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.