A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Himena Ymeri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Himena Ymeri is a popular singer. Pjesemarrja e saj e pare ka qene ne festivalin europian te femijeve ne vitin 1998, si perfaqesuese e Shqiperise. Me pas do te vijonin aktivitete te tjera, por veçohet pjesemarrja e saj ne “Ethet“ ne 10-teshen me te mire. Në Maj 2008, Himena Ymeri merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Per Ty Jetoj". Në Qershor 2011, Himena Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ne Xhan Te Kam". Në Nëntor 2011, Himena Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 201...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Savjana Vjerdha

Suela Malo

Siciliana Mazi

Ajkuna Anxhaku

Kristina Vreshti

Joanna

Xhejni Lito

Nertila Selmanaj

Irsa Qosja

Desara Smakaj


Tags: Himena Ymeri, Himena

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019