Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Himena Ymeri & Irini Pahumi - Jona Jona Peperona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jona Jona Peperona".
3. Video është e këngës "Jona Jona Peperona", por nuk këndohet nga Himena Ymeri & Irini Pahumi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Himena Ymeri & Irini Pahumi - Jona Jona Peperona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  26

Komente

3 🔥

31/05/2009

2009-05-31T15:22:50+00:00Jona, Jona peperona
Jona shpirt dhe xhan
Ishe ti në ëndrat tona
Rreze dhe fllad

Jona, Jona peperona,
Solle gaz te ne,
Erdhe ti ne zemrat tona,
Si nje zog ngrite fole.

Refreni 2x:
Je si yll, lule je,
Ti ne shpirt diell
in mban,
Dhe balle henen ke,
Flutur je.

Je si yll, lule je,
Ti ne shpirt diellin mban,
Dhe ne ball,
Henen Jona ke.

Jona shpirt e xhan
...


Më Shumë Këngë Nga Himena Ymeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet