A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Hip-hop Soldiers - Jump


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Song from the album:

"Albanian Hip-Hop Vol.7"

Participating in

Kënga Magjike 2006


Hin ma shpejt kalle atmosfer mos u ftoh zemer kall boje ver lype senin lyp lyp hyp veq me ren veq me men ngo ket sen loqka jem llakeqikenalediritenqoja driten uhh haha kush tha se sje deri sa baaaaaaaa

hi hu kuku u knaqem u kallem u ligum u fikum mos thuj qe spom len babi yt tash po flen majtas djadhtas ec ec hin n kec

reff.Hin ma shpejt kalle atmosfer mos u ftoh zemer kall boje ver lype senin lyp lyp hyp veq me ren veq me men ngo ket sen loqka jem llakeqikenalediritenqoja driten uhh haha kush tha se sje deri sa baaaaaaaa


Lyrics submited by EroonKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019