Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hip-hop Soldiers - Gutu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

ref.
gutu kce me mu e gutu mos u nal gutu dridhu sje normal gutu kce me mu e gutu mos u nal gutu futu kejt u kall. 2x

veni u kall hej njerz so normal qomni ne shpi ose spital mos u gutni kadaldal spo du me ik po du mu lik po du muzik po du ni qik sen nuk thom spo ma don kejt qa kom un nuk e di pse po munon mmmmm sa ngat tkom ngat gengsta vazhdo edhe pak

shum atmosfer e mir u ba shum shum njerzt qarten tu ba nasht ke nevoj se ti e don ket loj.

Ky tekst u dërgua nga Artan AsllaniPublikimi: 14/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Hip-Hop Soldiers:


Komente 0


Hip-hop Soldiers - Gutu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gutu".
3. Video është e këngës "Gutu", por nuk këndohet nga Hip-hop Soldiers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.