Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hip-hop Soldiers - Une Ta Kalli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

une sjam dhunus e as manjak po am teshe mu te qkoqi dajak se sma nin per kerkon hiq se jam ilaq per armiq e more papaka sa her fola ju llaka u pom doekt gjaku juv ka vlu prej qitunev fjalve tmia qe jam tu i kallxu e di qe osht faji jem se juve shum po ju dhem po qishtu tkerset kur me mu shet men une jam dhe boj experiment ner 2.000.000 shiptar dola inteligjent po boj qka poo boj tripat ty po ti kallxoj me rima tmia bre budall une ty pot msoj une jam qaj qaj qe ta kalli atmosderen une jam ice-g qe midis dimri ta boj veren lodhni pak met e menoni qka po boni vete femnen tane qysh ta nxana hale pa than ANI.
reff. une jam qaj qe ta kalli atmosferen qe midis dimri ta bi veren po ju hi repturave sikur rafall kurvave.
reputra2. ekam veshtir veq deri sa ti qeli turbinat e kqyr tani qysh ti boj rimat kqyr qysh repovati ty pot vjen inati fundi tka ardh e ty pot del afati na jena hip hop ushtar ne vend tpar ka ardh koha me lu me lojen tem edi qe pot dhem qe s eki stilin tem un dal ne sken si kauboj gjema per me ju kallxu per rap qe ku jena ke pa ne tv ic po sje msy hale me gic birma ktu femnen ta boj konobaric jam ak foli drejt e ty pot vjen inati po don me kan ma i fort epo des para vakti ape she ku po kallen gjinja per mu ejo per ty e tani qka hamami tem don me qu kry? ye ye u wonna agen
reff.reff. une jam qaj qe ta kalli atmosferen qe midis dimri ta bi veren po ju hi repturave sikur rafall kurvave.
reptura 3. u u kum haru met kallxu profi boy u hin repturave sikur rafall kurvave se nven tem zotroj mem qu kry tshkatroj kur po hi si mafi spo ma nin per polici se badihava je drogirash badihava man thik per mu kap me mu duhet me pas nanen qik eti ski nevoj me kersit qe tranona une ne bit se une pre dost me qit sen jum rrit e une fakt qe jum msu por edhe kam talent per qata mu ma bojn profi boy osht i trent eju po ma teshni balin kishe na pe ngrehum barin se une ato kur ekum mar ju jeni kan ne klas tpar.
reptra 2.


Ky tekst u dërgua nga  loreta

Hip-hop Soldiers - Une Ta Kalli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ta Kalli".
3. Video është e këngës "Une Ta Kalli", por nuk këndohet nga Hip-hop Soldiers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hip-Hop Soldiers:


Komente 0