Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hirushe Xhemali, Endri Mallkuqi, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Falma Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


FALMA ZEMREN HIÇMA BRENGËN DOT SPO DUROJ SHUM TË DASHUROJ (X2)

AH ME PAS DIT SE SA TË DU LARG NGA UN S'KISHE QËNDRU JETËN TIME DU ME T PAS AH MEDET SE Ç'JAM TUJ PLAS (X2)

REF:
O FALMA ZEMREN HIQMA BRENGËN DOT SPO DUROJ SHUM TË DASHUROJ (X2)

KSHTU ME T DASHT JO SE KAM PRIT PËR TY ASHT TU M'RA KJO PIK HAJDE SHPIRT NAZE MOS BON SE KJO ZEMËR SHUM TË DON (X2)

REF:
O FALMA ZEMREN O HIQMA BRENGËN DOT SPO DUROJ SHUM TË DASHUROJ (X2)


Ky tekst u dërgua nga Arbenit Kabashaj

Hirushe Xhemali, Endri Mallkuqi, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Falma Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma Zemren".
3. Video është e këngës "Falma Zemren", por nuk këndohet nga Hirushe Xhemali, Endri Mallkuqi, Adi Sybardhi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hirushe Xhemali:


Komente 0