Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Hit-Man And Rolla - Five Stars  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

26/10/2014

2014-10-26T20:31:48+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Five Stars" kënduar nga Hit-Man And Rolla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hit-Man And Rolla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hit-Man And Rolla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet