Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hoobastank - Escape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Escape".
3. Video është e këngës "Escape", por nuk këndohet nga Hoobastank.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hoobastank - Escape  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Another day goes without any change
The feeling we live with still remains
We're stuck in a hole and we're searching for anything to hold onto
There has to be somewhere that we can be safe from the lives we live each day
There has to be somewhere that we can be far away...

We have to escape and I will go anywhere if you just lead the way
Escape to a place where we'll be together, together everyday
We have to escape....

We could living how we wanted to
Instead of doing things we're forced to do
With no one to tell us that we should be going throughwhat they went through
There has to be some place that nobody knows, somewhere we can only go
There has to be some place that we can be all alone....

We have to escape...


Më Shumë Këngë Nga Hoobastank:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë