Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hudra Aka Problemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 • Lushnje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hudra Aka Problemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Kleviol por njihet me emrin Hudra Aka problemi. Klevioli eshte me origjine nga Lushnja, por jeton Ne New York / Brooklyn. Hudra ka bere disa kenge me reperin me te njohur shqiptar, Unikkatilin Ai ka bere kenge po ashtu edhe me Presionin, OG043, Ledi Vokshin. Kenga "Ktu apo atje", bashkepunim me Ledi Vokshi & Presioni & OG043 Eshte bere kenge me klip :) Eshte pjesetar I grupit Me te famshem ne Shqiperi, TBA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ergi Zejnuni

Klevi ABG's

Lil One

Lekssi

Dizony

Princi Rebel (Ani)

El Ninjo

Clevinjo

Flory

Mc Kristi

Tags: Hudra Aka Problemi, Kleviol


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet