Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hueyda El Sayed

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  210
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Hueyda El Sayed është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hueyda ka lindur në Tiranë, kryeqytetin e Shqipërisë, dhe është një përzierje e Sudanit dhe gjakun shqiptar. Ajo është një poliglot posedojnë miri katër gjuhë si anglisht, frengjisht, italisht dhe shqip. Ajo u diplomua nga Shkolla Jordan Misja Art Lartë dhe mori një diplomë e Ligjit në Universitetin e Tiranës. Më pas, ajo pati sukses të shkëlqyeshëm në marrjen e një Diplomë Master në Bashkëpunim Ndërkombëtar, të Drejta të Njeriut dhe Politikave E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elia Zaharia

Lili Gjidodaj

Jeta Faqolli

Rezarta Smaja

Eltina Minarolli

Rezarta Shkurta

Adelajda Xhamani

Zhaku

Ledi Vokshi

Jonida Maliqi

Tags: Hueyda El Sayed, Hueida El Saied, Hueida Al Saied, Huejda, El Saed, Hueyda


Komente mbi këtë artist