Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ninulla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Intermezzo-In"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00me kujtohet edhe si engjull ne ket bote
te morra ne dore, si pjes trupit tim
e ngopa veten me te paren frym
te ndjeva shkurt, ndrrova jet ne pakthim

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam..me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam.. besa me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...


Më Shumë Këngë Nga Humus:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet