Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Dyfishohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Shoh fytyra, e nuk ndalen
Qendroj ne nje vend
Ndahem ne dy

Pjese qe nuk pershtaten
Jeta qe nuk jetohen
Dy qe nuk bashkohen
Kurre

Ne nje moment

Dyfishohem

Perseriten gjerat
Qendroj ne nje vend
Mendoj per nje

Te ardhme qe nuk e shoh
Shprit qe nuk e prek
Iluzion qe nuk vdes
Ne mua

Ne nje moment

DyfishohemPublikimi: 01/12/2003
Festivali: Top Fest 1


Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Dyfishohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dyfishohem".
3. Video është e këngës "Dyfishohem", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.