A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Humus - Ameba


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Song from the album:

"Intermezzo-In"

Participating in

Top Fest 2


Mire se erdhe ne kete bote
Dhe gjithcka qe deshiron
Zgjedhe me kujdes

Se ne syrin tim eshte thellesia
E thelle dhe e unte
cdo dite vjen e shkon dhe humb

Ameba

Disa, verej, mbi re fluturojne
Por edhe disa
Qe sguxojne as te enderrojne

Jemi shume te rrezikshem
Jemi pa forme
Te rrezikshem per veten tone


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019