Më mbaj mend (për 1 muaj)


Humus - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Humus - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Dyfishohem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Ne mesnate po kujtoja
Zerin e saj
Qe me humbi tani

E kujtoj oj oj,
Oojo me mall
Sikur ta kisha prane

Ajo me ishte e vetmja shprese
Githnje per mua me e mira do te mbes

Tani mbeta i vetmuar
Vetem ne te mendoj

Nje dite ndoshta
Do ta gjej
Gjithmon e imja do mbes

Ajo me ishte e vetmja shprese
Githnje per mua me e mira do te mbes

Akordet:

Ne mesnate
Am—-G
Po kujtoja
C ——G———–F
zerin e saj qe me humbi tani..

Am—-G
e kujtoj-oj-o
Am—-G
ooo me mall
C ——G———–F
Sikur ta kisha prane…

rex:2x

G——Am
Ajo me ishte
G——–Am
e vetmja shprese
C——–G
Gjithnje per mua ..oo
——-F
ma e mira do te mbes..

Am—-G
Tani Mbeta
Am—-G
i vetmuar
C———G—–F
vetem per te mendoj..
Am——-G
Nje dite ndoshta
Am—-G
do ta gjeje
C———–G——-F
Gjithmone e imja do mbes

rex:2x

G——Am
Ajo me ishte
G——–Am
e vetmja shprese
C——–G
Gjithnje per mua ..oo
——-F
ma e mira do te mbes..
Am—-G


Më Shumë Këngë Nga Humus:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet