Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hustle5k

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Leart Hoxha
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Hustle5k është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. HUSTLE-Emri i vertet Leart mbiemri Hoxha. Shkollen fillore e kreu ne sh.f Meto Bajraktari (teQafa). Filloi me muzik me zhandrin RAP ne vitin 2005 kur fillio te inqizoj keng ne menyr jo profesionale kengen Hustle ft Donat & Vissar - Plot do sene e disa keng tjera... menjeher u formua grupi 5KINGS pra ne vitin 2005 qe ne te benin pjes Hustle, Th D.H (Donat Hajdari), VF (Visar Fetahu), Besar (Besar Fetahu) dhe Labb(Labinot Gashi). 5KINGS - HUSTLE. N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Hustle5K, Leart Hoxha

Komente 0