Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyra Sallahu - Hajde Bajna Lum Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde Bojna Lum E Lum
Se Ty Nuse Sko Kerkon
Hem E Mir Hem Pa Fjal
Me Gjith Zemer Tmar Per Djal 2x

Te Deron Flamuri per ghijvtmon Ja nisi
Pom i Kan Dasmorat Dasma Jan Janisi
Kanga Edhe Vallja Sevda E Shkoj
Kur e Pom Thot Nuse Qefin Na Marojm


Hyra Sallahu - Hajde Bajna Lum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Bajna Lum".
3. Video është e këngës "Hajde Bajna Lum", por nuk këndohet nga Hyra Sallahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hyra Sallahu:


Komente 0