Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrjeta & Albina - Zor Çiken Me Dhanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

niher gajle qysh me rrit me shkoj jeta tu merzit
tani gajle ku me dhan shum e ron per mu si nan
zoti madh e ka lon qiken duhet me e dhon
nuk vet kerkush a po don nder te huj qika po shkon
zor qiken me dhan ndor kujt me ja lan ku me marr at zemer
perhajr me i than zor qik me martu prej shpis me largu
qka me i ba nafakes zoti e ka shkru

kur e kthej kohen temas sikur shoqe e kam pas sa shpejt dita
asht tu ardh me tpa vesh me fustan tbardh
tan jeten e kam mendu kur vjen dita ti me shku
nan e shkreta ska qka ban qiken nshpi sun e man

zor qiken me dhan ndor kujt me ja lan ku me marr at zemer
perhajr me i than zor qik me martu prej shpis me largu
qka me i ba nafakes zoti e ka shkru


Hyrjeta & Albina - Zor Çiken Me Dhanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zor Çiken Me Dhanë".
3. Video është e këngës "Zor Çiken Me Dhanë", por nuk këndohet nga Hyrjeta & Albina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hyrjeta Burrniku:


Komente 0