Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hysen Koçia - Gezo Rini  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali I 5-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/1966

1966-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gezo Rini" kënduar nga Hysen Koçia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hysen Koçia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet