Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Lushtaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Hysen Lushtaku është një shkrimtar i vogël. Ai ka shkruar nje poezi e cila ishte e para qe e kishte shkruar ajo quhet "ATDHEU". Ka qef te ket tri profesione me e deshiruara eshte te punoj si ushtar pastaj kengtar dhe aktor. Shkollimet i kryen ne shfmu "SHABAN JASHARI" ne Skenderaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Olti Dedinca

Shkumbin Dulaj

Eljo Canka

Lensi Gega

Sarafin Grulaj

Markelino Harizaj

Arsen Kurtashi

Fabio Kokonozi

Albrim Isufi

Enis Haziri

Tags: Hysen Lushtaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet