Hysen Trubareva
Hysen Trubareva
Hysen Trubareva
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Hysen Trubareva është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në vitin 2011, Hysen Trubareva publikon albumin "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat".

Më datë 28 Shkurt 2016, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Ku Je Ti".

Më datë 29 Shtator 2016, Eri Qerimi publikon videoklipin "Mi Amor", në bashkëpunim me Hysen Trubareva.

Më datë 22 Dhjetor 2017, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Kuklla Ime", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Hysen Trubareva.

Më datë 16 Tetor 2018, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Duro Zemer". Teksti u shkrua nga vetë Hysen Trubareva.

Më datë 21 Janar 2019, Muharrem Ahmeti & Hysen Trubareva publikojnë videoklipin "Body Boom", në bashkëpunim me Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, ndërsa teksti u shkrua nga Hysen Trubareva.

Më datë 30 Maj 2019, Eri Qerimi publikon videoklipin "King", në bashkëpunim me Mandi & Hysen Trubarevën. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, ndërsa teksti u shkrua nga Eri Qerimi & Hysen Trubareva.

Më datë 7 Nëntor 2019, Mandi publikon videoklipin "Limonada Coco", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dezmailov. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 16 Dhjetor 2019, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Me Mashtroj". Teksti i këngës u shkrua nga Hysen Trubareva.

Më datë 6 Shkurt 2020, Mandi publikon videoklipin "Mandarina", në bashkëpunim me Hysen Trubarevën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hysen Trubareva.

Më datë 9 Qershor 2020, Mandi publikon videoklipin "Shqipe", në bashkëpunim me Hysen Trubarevën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 21 Nëntor 2020, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Crazy Girl". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hysen Trubareva.

Më datë 9 Korrik 2021, Mandi & Hysen Trubareva publikojnë videoklipin "Ya Habiba".

Më datë 7 Korrik 2022, Jaykes & Monami publikojnë videoklipin "Kadal", në bashkëpunim me Hysen Trubarevën. Kënga është kompozuar nga Hysen Trubareva.

Më datë 3 Nëntor 2023, Mandi & Hysen Trubareva publikojnë videoklipin "Habiba 2". Muzika e këngës është kompozuar nga Hysen Trubareva, tekstin e kanë shkruar bashkë Hysen Trubareva & Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samir Hajra.

Më datë 9 Janar 2024, Hysen Trubareva & Mr Sero publikojnë videoklipin "Eja Ti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Hysen Trubareva.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0