A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysen Trubareva
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
Music genres: Ethno

Hysen Trubareva is a popular singer. Në vitin 2011, Hysen Trubareva publikon albumin "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat".

Më datë 28 Shkurt 2016, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Ku Je Ti".

Më datë 29 Shtator 2016, Eri Qerimi publikon videoklipin "Mi Amor", në bashkëpunim me Hysen Trubareva.

Më datë 22 Dhjetor 2017, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Kuklla Ime", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Hysen Trubareva.

Më datë 16 Tetor 2018, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Duro Zemer". Teksti u shkrua nga vetë Hysen Trubareva.

Më datë 21 Janar 2019, Muharrem Ahmeti & Hysen Trubareva publikojnë videoklipin "Body Boom", në bashkëpunim me Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, ndërsa teksti u shkrua nga Hysen Trubareva.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019