Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Kam Gabu Ke Gabu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

SHkak je ti e shkak jam une
qe ne dy su bashkum ne te dy
kemi faj fjalt e huja i ndegjum(2)
zemer mdogji malli pa ty e kam
veshtire zemer shume po vuaj zemer zemer zemer shume po vuaj sepse shume te dua zemer shume te dua zemer zemer

ke gabu e kam gabu qe ne dy moj u shkatrrum kjo eshte veq nje dashni qe e kemi lumturi (2)

ste tradhetoj e sme tradhton shume te du e shume me don
kjo eshte veq nje dashni qe e kemi lumturi

zemer mdogji malli pa ty e kam veshtire zemer shume po vuaj zemer zemer zemer shume po vuaj sepse shume te dua zemer shume te dua zemer zemer


Ky tekst u dërgua nga  Edita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Kam Gabu Ke Gabu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Gabu Ke Gabu".
3. Video është e këngës "Kam Gabu Ke Gabu", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0