Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Shum Dushman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x Shum dushman neve dyve na kan qillu ket dashni qe kem ata dojn me na shkatru...

2x Le te flasin kot per ne hiq e dashur mos ki dert ket mot dashnija nuk qohet si krejt ..
Aman of of prej inatit net plasin prej gjeloziz net plasin se zemrat tona si vrasin...
Mos qaj ti e dashur kto fjalt e kqija mos i ngo ata qe flasin per ne ja valla skan qa me bo le te flasin kot epr ne hiq e dashur mos ki dert ket mot hele dashnija nuk qohet si krejt ..
aman of of prej inatit net flasin prej gjeloziz net plasin se zemrat tona sun i plasin...


Ky tekst u dërgua nga Meliiiii


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Shum Dushman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Dushman".
3. Video është e këngës "Shum Dushman", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0