Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - I Lutem Zotit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I lutem zotit moj ah moooj ti me vdek sbesove kur t thaash mos gabo se ke meu djeg tjetri moj ty te tradhtoj sikur ti muuu dhimbjen time tash je tue kuptuu..

Ke ul koken dhe po qaan je ne halle sdi qka tbaan me kta lot qe i ke ne syy smun tme mashtrosh me mu kthyy krejt qka pat mes nesh ke shkatrru e un qyysh me tpranuu ooojj zemer ti duhesh me kuptuu vajza tradhtin mun me mbuluu per djal tradhtin me mbulu qe vajza ka beer porsi melek me zbrit shpirtin meja maaar...
REF2: Gabiiimin ta kisha faal por ky inat spom lejoon zemren ta kisha faal por nji dhimbje m kundershtoon sa let mooj qe vendoosaa te jetooj paa tyy edhe qe te duu shpiinen tkam kthyy..

Vajz je ti e inatiin e djalit moj nuk e din e me lot qe pom luteesh gjall ne dhe moj ti poom shtiin dashurin moj ti poma shtoon por i rii kurr skoom me u koon vetmin kuur skome prish ket moj ti duhesh ta dish edhe nese vdes me merak qe e imja sje kon me ket merak dheu letme mbuulon..

REF: Gabimin ta kisha faal.......


Ky tekst u dërgua nga Ettaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - I Lutem Zotit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lutem Zotit".
3. Video është e këngës "I Lutem Zotit", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0