Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Per Ty Kisha Vdek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Mu merzit jeta at nat kur u n'dam
Ma mir te vdes se pa ty t'jetoj
M'kujtohesh kur qajte si fmij
Ti fshisha lotet qe kishe ne sy (2X)

REF:
Ma mir pa ty mos te jem
Se per ty une du me vdek
Kur pa ty moj nuk po muj
Per ty shum po vuj
Per ty shum po vuj (2X)

Mendon se pa ty i lumtur jam
Nuk e din se zemren po ma kall
M'kujtohesh kur qajte si fmij
Ti fshisha lotet qe kishe ne sy (2X)

REF:
Ma mir pa ty mos te jem
Se per ty une du me vdek
Kur pa ty moj nuk po muj
Per ty shum po vuj
Per ty shum po vuj (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Menton

Hysen Trubareva - Per Ty Kisha Vdek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Kisha Vdek".
3. Video është e këngës "Per Ty Kisha Vdek", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0