Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Er Ty Du Me Vdek Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mu merzit jeta at nat kur u ndam,ma mir te vdes se pa ty tjetoj kujtohesh kur qajte si femij ti fshisha lotet qe i kishe ne sy 2+ ma mir pa ty mos te jem se pa ty une du me vdek un pa ty nuk po muj per ty shum po vuj, per ty shum po vujj2+ mendon se pa ty i lumtur jam nuk po din se zemren po ma kall m kijtohesh kur qajte si femij ti fshisha lotet qe i kishe ne syy mendon se pa ty i lumtur jam nuk po din se zemren po ma kall m kujtohesh kur qajte si femij ti fshisha lotet qe i kishe ne sy ma mir pa ty mos te jem se pa ty une du me vdek un pa ty nuk po muj per ty shum po vuj per ty shum po vuj.Ma mir pa ty mos te jem se pa ty une dume vdek un paty nuk po muj per ty shum po vuj per ty shum po vuj.


Hysen Trubareva - Er Ty Du Me Vdek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Er Ty Du Me Vdek".
3. Video është e këngës "Er Ty Du Me Vdek", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0