Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Alushi - Vajzes Came Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

mua te shkretin se cme gjeti
mos e gjet asnje njeri
ra nje shi u be qameti
ndeza zjarrin qe te rri
epo lart ne stan
atje ne male mblodha
dhen e mblodha dhi
nje came mu be havale
e nuk kish naten ku te di

ref:
aq e bukur ish shejtania
sa me la naten pa gjume
kush se di se cte ben camja
le te vi e tja them un

njeri tjetrit ju afruam
ishte ftohte e binte shi
dhe me brucen u mbuluam
tere naten sa u di
epo nuk e di se cmolloisem
hallin bashk te dy e qam
trup me trup u rokullisem
o tere naten o sa u tham

ref:aq e bukur ish shejtanja
sa me la naten pa gjum
kush se di se cte ben camja
le te vi e tja them un


Hysni Alushi - Vajzes Came
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzes Came".
3. Video është e këngës "Vajzes Came", por nuk këndohet nga Hysni Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Alushi:


Komente 2