Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Hysni Hoxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 27 Dhjetor 2011, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Cuc Matjane". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 21 Shtator 2017, Hysni Hoxha & Aferdita Hoxha publikojnë videoklipin "Mall Per Ty, Lote Per Nenen". Më datë 10 Tetor 2018, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Këndoj Ty Librazhdi Im". Më datë 12 Tetor 2018, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Dasma E Dardanit". Në vitin 2018, Hysni Hoxha publikon albumin "Këndoj Ty Lib...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKëndoj Ty Librazhdi Im (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skënder Hasi

Driton Jakupi

Gezim Jaha

Dritan Jashari

Hetem Matoshi

Malësori

Viagra

Alban Emiri

Pellumb Elmazi

Latuà

Tags: Hysni Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet