Hysni Klinaku

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zogun Ndryshe E Kena Pa”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-02-2014]
Këngëtarët e mirënjohur Hysni Klinaku dhe Hashim Shala sonte kanë lansuar videospotin e këngës “Zogun ndrysh e kena pa”. Ata e kanë sjellë këtë këngë në versionin ‘folk’.
Klipi i kësaj kënge është realizuar nga “EMF kreative”, ndërsa teksti i këngës është shkruar nga Milaim Islami.

Vitin e kaluar Altuna Sejdiu – Tuna dhe reper Cozman e kishin publikuar këngën “Fenix” apo siç njihet ndryshe “Zogu ma i mirë prej krejtve”. Çifti i cili po bashkëjetojnë prej disa muajsh, kishin thyer të gjitha rekordet e vendosura nga videoklipet e këngëtarëve shqiptarë.
 (Veriu.Info)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zogun Ndryshe E Kena Pa”

  Hysni Klinaku & Hashim Shala - Zogun Ndrysh E Kena Pa [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0