Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Sikur Te Isha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sikur të isha unë
një burim nën gjethe
që ti të vije buzët të pije
ujë me etje

Sikur të isha unë
një lum përplot me valë
ti të notoje përmbi
ujin tim ngadalë

Unë jam poet dhe këngëtar
i thellë si deti plot me valë
te dua ty moj bukuri e rrallë

Sikur të isha unë
një lis me kurorë
që ti të vije
të mbështesje kraharorë

Sikur të isha unë
një mal me driza e rrëza
ti të këndoje këngë
siç këndon thëllëza


Hysni Klinaku - Sikur Te Isha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Te Isha".
3. Video është e këngës "Sikur Te Isha", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 1