Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Morra Rrugën Për Janinë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mora rrugën për Janinë
Isha vetëm.
Bashkë me arabaxhinë
E po natën-e.
Atje më zunë pusinë
E po natën-e.
Copë e copë më bënë mëlçinë
Edhe zemrën-e.
Mora rrugën për Janinë
E po natën-e
Atje më zunë pusinë
E po natën-e.

Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/08/2014


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0


Hysni Klinaku - Morra Rrugën Për Janinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Morra Rrugën Për Janinë".
3. Video është e këngës "Morra Rrugën Për Janinë", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.