Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku & Morena - Të Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Edhe kur ti flen e fundit mua zgjuar do të më lësh zgjuar dooooo të më lësh te pres dhe kur ti zgjohesh e para mua zgjuar do te me gjesh zgjuar dooooooo te me gjesh te pres

reff. x2
Do ta kem hënën mikee do ti kemi edhe yjet miq do te zë se po me ike veq prej dere mos dalësh hiq.

Gjithë pa gjum po me shkon nata lagjes tande strehen stret, lagjes taaandeee strehen stret per kursum moj nuk ta fala natë e ditë shihu po me rreh natë e ditë shihu po me rreh

reff. x2
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos të dalësh hiq.

Hajde gutu hajde shpejt mos u vono/...

reff. x4
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos dalsh hiq...


Ky tekst u dërgua nga Drilonn.Hysni Klinaku
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Zhurma Show 2008


Hysni Klinaku & Morena - Të Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Pres".
3. Video është e këngës "Të Pres", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku & Morena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0