Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Rreze Hëne Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kalldrëmit të çarshisë së vjetër
shoh nga larg rreze mbi lum
ikë një natë e vjen një tjetër
mua më fal një hall më shumë

Veç një natë ndër sy m’ke rënë
s'di ç'më the moj s'di ç'të thash
veç një herë për dorë jem zënë
pse më kurrë moj nuk të pashë

Shkojnë e vijnë nëpër çarshi
n’llaf e n’dert kërkush s'mu rrok
hallexhi o hallexhi
pse kërkush s'tu bëka shokNuk kemi video për këtë këngë.
Hysni Klinaku - Rreze Hëne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rreze Hëne".
3. Video është e këngës "Rreze Hëne", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0