Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Do Të Vij Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

po pres sa t'perendoje dielli
e pres henen me dale
deren tende do ta celi
heshtur dhe pa fjaaaaaale.
e pres castin kur te gjithe kane ike
te gjithe kane ike me fjeeeet
nje here vec nje here mesnates
t'vetme...t'vetmuar me te gjet.

do te vij moj do te vij, zemren me ta marr
do t'jemi vec une e ti, nate pa deshmitare.

do te vij moj do te vij se te dua shume
vec nje here moj ta kalojme bashke nje nate pa gjume.

po pres sa t'perendoje dielli
e pres henen me daaaaale
deren tende do ta ceeeeeli
heshtur dhe pa fjale.

nese m'pret e une vonoj
mos ke mos e ke dert per mu
rrugen tende s'e gaboooooj
permendesh e kam msu.


Hysni Klinaku - Do Të Vij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Vij".
3. Video është e këngës "Do Të Vij", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0