A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Hysni Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 1 Janar 2019, Hysni Shaqiri publikon videoklipin "U Ndamë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Buqe Shira

Armend Keraj

Argtim Hyseni

Adem Tahiri

Ismajl Rexha

Valon Selimi

Bedri Dugolli

Bashkimi

Jeton Rrudhani

HI TI


Tags: Hysni Shaqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019