Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Zeqiri - Sa E Rrezikshme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa e rrezikshme

sa e rrezikshme kjo dashuri
si magjistari i vjeter
njeher afrohesh, mandej largohesh
dhe tjetersohesh

njeher i qmendur, pastaj i zgjuar
dhe i harruar
po marrezisht i dashuruar dhe i bekuar

i mallkuar dhe i derrmuar, si nje iluzion, si enderr qe nuk ekziston

ref:
kjo eshte jeta, zemer kjo eshte jeta
eshte veshtir qe ta besosh
me genjeshtra dhe te verteta
jeten duhet ta jetosh
Hysni Zeqiri
Publikimi: 30/06/2009
Festivali: Top Fest 6


Hysni Zeqiri - Sa E Rrezikshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Rrezikshme".
3. Video është e këngës "Sa E Rrezikshme", por nuk këndohet nga Hysni Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Zeqiri:


Komente 0