Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Zeqiri - Shuaje Këtë Zjarr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

kalojm buzë detit te dy
kujtojm qka lame dje
kam kohe qe ndjeja se ti akoma m`pelqen
valet per ne duken muzik dhe hapat qe ndjej
merr nje ritem prej teje kjo zemer
ah sa m`rrah shpejt

zemer ti veq mbylli syt dhe fluturo
kjo dite eshte per ne te dy asgje mos mendo
disa minuta me shume du ti kalojm
jepmi ato syte e tu dhe parajsen me ty te shijoj

ref:
shuaje kete zjarr, qe se shun as val e detit
shuaje kete zjarr se zemra peng me mbeti
shuaje kete zjarr me syt qe mbejn per veti
shuaje kete zjarrNuk kemi video për këtë këngë.


Hysni Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/06/2012


Hysni Zeqiri - Shuaje Këtë Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuaje Këtë Zjarr".
3. Video është e këngës "Shuaje Këtë Zjarr", por nuk këndohet nga Hysni Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Zeqiri:


Komente 0