Më mbaj mend (për 1 muaj)

I.C.R (Ilir Cania)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Cania
BIOGRAFIA: I.C.R (Ilir Cania) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Mars 2016, I.C.R (Ilir Cania Rapper) publikon videoklipin "Me Imazhin Tend Jetoj". Më datë 3 Mars 2017, I.C.R (Ilir Cania) publikon videoklipin "Ndihem Me Fat". Në Dhjetor 2017, I.C.R merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bingo Bossi". Më datë 3 Maj 2021, ICR publikon videoklipin "Loca". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: I.C.R, Ilir Cania Rapper, Icr

Komente 0