Më mbaj mend (për 1 muaj)


ICR - Loca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loca".
3. Video është e këngës "Loca", por nuk këndohet nga ICR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


ICR - Loca Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

03/05/2021

2021-05-03T15:00:17+01:00

"Loca" është një këngë e re nga ICR.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 60 herë gjatë kësaj jave. 🔥

kërkesa
60

DËRGO TEKSTIN

Video Produksioni: Fullmoon Production
Muzika: Gent Music
Teksti: Leon
Styling: Moon Code & Atelie Ela
M.U.A Xhoni


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Monda - Loca

Monda
Thirri liar Ti me faj je
I'm getting higher
Sje mo aj ehh...

Fjalet ku jane qe dikur ti mi ke dhon,
Dikujt si ty jo kurr nuk i bohet von.

Party party çdo nat, (Get In Higher)
Spe shoh mo kerkon jom bo tap. (Get In Higher)
Dashnin tem perveç teje kush s'e pat. (Get In Higher)
Me kon un me ty sish kon fat. (Get In Higher) 2X

Mke bo mu ni LOCA. (AYE)
Tu bo sene t'kota. (AYE)
T'doja sa gjith bota. (AYE)
Ti lshoje fore t'kota. (AYE) 2X..

Takimet tona gjithmon jon kon t'fshehta.
Sa her mshihje nrrug ma boje Ma Bella.
Per inat ton vishja fustan Leila, Leila, Leila.

Me qellim met prek ty ntela,
Tash i rikujtoj senet qe mo si kem na.
Shum e ron kjo per mu ty me tpa me tjera
Premtimet qe mi dhe i bajti era, era, era,
Tash te un ty tka hup vlera.

Benita
Tash po vjen ti, vjen ti amo o shum von. (Yah)
Ke bo per to, edhe ti e din çka vlen. (Yah)
Dalim party çdo nat veq na dyja. (Yah)
Nuk kem koh per tipa qe merren me llafe tkqija.

Tash veq shake it, shake it gal,
Mos u nal veq vazhdo.
Bagazhin plot e kena,
Nuk kena nevoj per asnjo.

Po iki n'Amsterdam bojna pak La Vida Loco,
Aj po don mu kthy prap po munsin aj nuk e ka mo.

Tash dridhe posht e nalt,
Merre shkunim shkunim pak pak.
Pare dit e nat, kjo jet nuk ka afat fat,
Tipat per 1 nat nat, pi thirrim papak pak.
Sdojm mi pas ma ngat, ngat,
Tash po bohet hot, hot.

Buggatin, Buggatin e ndrrojm,
Ferrarrin, Ferrarrin e ndrrojm.
Lokacionin, Lokacionin sta qojm,
Adios, Adios ta bojm.

Monda
Party party çdo nat, (Get In Higher)
Spe shoh mo kerkon jom bo tap. (Get In Higher)
Dashnin qe perveç teje kush s'e pat. (Get In Higher)
Me kon un me ty sish kon fat. (Get In Higher) 2X

Mke bo mu ni LOCA. (AYE)
Tu bo sene t'kota. (AYE)
T'doja sa gjith bota. (AYE)
Ti lshoje fore t'kota. (AYE) 2X..

Kidda - Loca

Loca loca
Su tranu kjo o le loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet (2x)

Cika do mu superstar
po nuk e lojn
Andrrat e mdhaja po andrrat saja nuk ja dojn
E grahi shkolles jo punes krejt ksaj i thojn

Cika ty mos ta nin (eh)
Jo jo nuk po ja nin
Zanin e omel sikur paradis
Ajo n’maj n’maj n’maj ka me mrri

Se ajo o Loca loca
Su tranu kjo u le loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di se nuk shkojka me jet (2x)

Sa marre, sa marre pi vika
Hapin e par qysh me bo
Zanin si melaqe
Krejt u qudita
S'ka kush qe t’nal ti mo jo

Cika ty mos ta nin (hey)
Jo jo nuk po ja nin
Zanin e omel sikur paradis
Ajo n’maj n’maj n’maj ka me mrri

Se ajo o Loca loca
Su tranu kjo u le loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di se nuk shkojka me jet (2x)

Cuz she a don she a bad baddie
She don’t give a f*ck about no man money
Kur hin mrena like a G
They all know who be the man honey

Cuz she a don she a bad baddie
She don’t give a f*ck about no man honey
Kur hin mrena like a jerk
Huh

Se ajo o Loca loca
Su tranu kjo o le loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet 2x

Loca loca (4x)

Soni Malaj - Loca

Ne diten e 3 ooo
Me llastoi pa bere dy hapa
Si veren e nxehte ooo
Do ta pij dhe kur te jete vapa

Sa pak i ngjasoja asoja atij
S'e mendonte
Se loja, loja pa mu jo s'shkonte

Jam si do ti
Sa loca Loca por ti
Ne e bejme drite
Sa loco loco por mi
Jemi si hit hej
Sa loca loca por ti
Jam si do ti, si do ti, asi asi

Ne dukem e lehte ooo
Neser ktheje pak kohen mbrapa
Kutohu se dje ooo
Uroje titet te jene si darka
Sa pak i ngjasoja asoja

Sa loca Loca por ti
Ne e bejme drite
Sa loco loco por mi
Jemi si hit hej
Sa loca loca por ti
Jam si do ti, si do ti, asi asi

Ne dukem e lehte ooo
Neser ktheje pak kohen mbrapa
Kojtohu se dje ooo
Uroje ditet te jene si darka
Sa pa i ngjasoja asoja
Atij s'e mendonte
Se loja loja, pa mu jo s'shkonte

Sa pak i ngjasoja asoja asoja atij
Jo jo s'e mendoja s'e mendoja Papi
Uuuuuuu ooooo soy loca por ti
Uuuuu ooo
Më Shumë Këngë Nga I.C.R (Ilir Cania):


Komente mbi këtë këngë