Më mbaj mend (për 1 muaj)

I Vetem Ne Shtepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: I Vetem Ne Shtepi është një grup artistësh. Në Maj 2009, I Vetem Ne Shtepi marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Bukuri E Rralle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

P.E.Z

Crunkboys

Raiders

Magma

Armial

Pozitiv Records

Tags: I Vetem Ne Shtepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet