A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I2rejt
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Korrik 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  248
Këndon kryesisht: hip-hop

I2rejt është këngëtar i njohur. Imer I. Ademi ( I2rejt )

Më datë 6 Maj 2011, I2rejt publikon videoklipin "A Po Ju Pelqen".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019