Më mbaj mend (për 1 muaj)


I2rejt - Parlamenti Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parlamenti Jem".
3. Video është e këngës "Parlamenti Jem", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - Parlamenti Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

15/04/2010

2010-04-15T22:21:45+00:00Parlametii Jem Shum Osht i Ron Nese Don Me Provuu Tu Ka Qi Ajoo Nan Zotii Osht i Parii n'Jet Qe Don Mem Gjyku
Jom 15-Vjeqar Per VetBesim Jom Qekyy Katunari i Velekinces Qe Bota e Din Sjom Njerii Pa Zemer Kom Qaq Emer
Qe Muj Ty Me Te Shkatrru i Kom Krat e Maj Qe Vorrin Mujin Me Ta Maruu Parlametii Jem Shum Peshon Jom Midis
Velekinces Me Shoqnin Tem Um Gjonnn a Thu Jom Engjull Per Dikon a thu Jom i Vetmum e Kerkush Nuk Um Don
Se Di Kysmetin Tem Qysh Ket Jet Ka Me Perballuuu Kush Tum Shef n'Rrug Rruggaqq Ka Mem Emituu Pse Jom Qaq
I Vleshum e Inatiii spo i len me perparu


Ky tekst u dërgua nga Banni
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet