A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

I2rejt - Ehii Zemur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2006

2006-12-14T13:59:05

Ehii Zemer
Refren * 2
ehii Zemur Nuk je veq Ti femen a Thu per me ba emen un du met ba temen
Se qishttu kuka e shkrume robi jem mu kan perjet ndaq harrom ndaq kujtom n zemren tane kom me met

jeh jeh femen ku je zemur thirma 1 her ti keT emen
dashuri e rrall o kam man gjall Ngo eLekTro jeTo sikur praall
SyT en ball nuk po shoh kush je ti nuk pot njoh
a je ti qajo qe deshta a nashta tash po ndrysho
ani ani sso probLem une heci rruges tem
amo vet ti ki me pa pa mu nuk ki qa me ba
deshte lype ti mu da thash kadaL nalu be vlla
dashuri ti nuk ki nese n jet nuk bon sefaa
ti apet me ment e tua qe nuk din kurr mu naL
e ke ba fjalen te dua sikur me kallcu naii prall

okej un pot kuptoj jeta pLaGT ti sheroj
un jom qaj qe u Lendova une tash po sharrooj
ni kshiLL nga zemra jem n zemren tane ni probLem
si kafe e mengjesit gjith ki mu kan jeta jem

Refren * 2
ehii Zemur Nuk je veq Ti femen a Thu per me ba emen un du met ba temen
Se qishttu kuka e shkrume robi jem mu kan perjet ndaq harrom ndaq kujtom n zemren tane kom me met


Lyrics submited by hakif68   princ
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019